Ubytování v Lungau

Oblast Lungau láká na velké množství aktivit a sportovního vyžití, ale také na pestrou škálu ubytování. Od kempů, přes apartmány, penziony, až po luxusní hotely s wellness. Ubytovací zařízení jsou roztroušená v malých vesničkách, nejvyhledávanější je však malebné městečko Sankt Michael im Lungau.

Levné ubytování v Lungau

Výchozím bodem pro vaše zážitky může být levné ubytování v apartmánech Ski Vital přímo v St. Michael im Lungau a to za necelých 1 500 Kč pro dvě osoby na noc. Od lyžařských areálů jsou vzdáleny 20 minut jízdy skibusem, který zastavuje přímo před budovou.

Penzion Alpinpelso pro vás připraví naprosto výjimečnou snídani s výhledem na hory přímo v obci St. Michael. Ideální volba pro romantický výlet ve dvou za příjemných 1 700 Kč pro pár za noc.

Skvělý poměr ceny a kvality ubytování

Toužíte po apartmánu spíš dál od města? Rodinný statek Urbangut leží uprostřed nádherných luk 3 km od města St. Michael im Lungau a to pro dvě osoby na noc za 1600 Kč. Statek nabízí nejen klid, ale i vyjížďky na koních a terasu s grilem.

Výbornou polohu a možnost využití bezplatného skibusu nabízí velmi oblíbené a dobře hodnocené apartmány Dalila nacházející se v St. Michael im Lungau. Plně vybavené apartmány s výhledem na hory, plochou televizí a Wi-Fi zdarma jsou k dispozici již od 2 000 Kč na osobu. 

Třetí naprosto idylickou možností je hotel Landgasthof und Biobauer Löckerwirt*** nacházející se v St. Margarethen im Lungau. Za cenu 2 800 Kč získáte noc v pokoji pro dva s balkonem vyhlížejícím na hory, báječnou snídaní a  možností relaxace ve wellness s finskou saunou. 

Luxusní ubytování v Lungau

Hotel Gambswirt**** je určen pro dokonalý relax v centru města Tamsweg. Nabízí luxusně vybavené pokoje, výborné pokrmy z regionální kuchyně a okouzlující výhled na hory. Romantická noc pro pár zde vyjde na 4 200 Kč i s velmi chutnou snídaní. 

Nesmíme zapomenout ani na hotel Das Katschberg****, který je umístěn přímo v lyžařském areálu Katschberghöhe. Jistě vás uchvátí luxusně vybavené pokoje, krytý bazén, výběr saun, fitness centrum a hotelová restaurace s rakouskými pokrmy z regionálních produktů. 

Kemping neboli milion stars hotel

I karavany a stany jsou v Lungau vítané. Nejznámější je kemp Mauterndorf**** s komfortním moderním vybavením a nabídkou relaxace či volnočasových aktivit. V provozu je 365 dní v roce. Ceny v letní sezoně se pohybují od 240 Kč za osobu a 200 Kč za stan s autem.